Objednávanie do SERVISU

Najprv je potrebné
Zaregistrovať sa Prihlásiť sa

Objednané Služby:

Služby na Objednanie

Výhody plnenie pneumatík inertným plynom sú nesporné:

 

  • STOP oxidácii pneumatiky i disku kolesa
  • predlžuje životnos? pneumatiky
  • znižuje únik tlaku z pneumatiky 
  • výrazne znižuje zahrievanie pneumatiky
  • znižuje spotrebu paliva
Cena za naplnenie bežnej pneumatiky Pneumixom je 1,40 Eur

 

Žiadny systém klimatizácie v automobile nie je 100% tesný. V našich pobočkách Vám skontrolujeme stav, tesnosť systému klimatizácie, a prípadne doplníme chladivo. Stav chladiva v klimatizácii by sa mal kontrolovať 1 x za rok.

Ozón je najsilnejšie prírodné dezinfekčné činidlo. Ozón je plyn, ktorého molekuly sú niekoľko krát menšie ako molekuly aerosólu pri chemickom čistení. Jeho účinky sa prejavia aj na miestach, kde sa bežná chémia nedostane. Veľmi rýchlo, až 100 krát účinnejšie ako chlór ničí odolné druhy a formy vírusov, baktérií, mikroorganizmov, spórov plesní. ďalším efektom je odstránenie zápachov – zatuchnutie, zápach z mlieka a podobne. Ozón je prostriedok, ktorý sa používa v zdravotníctve i na sterilizáciu pitnej vody. Ozón zabíja 99,9% baktérií a vírusov, ktoré môžu spôsobovať zdravotné problémy, problémy alergikov.

Nastavená geometria = bezpečná jazda!

Stav kolies vášho vozidla dáva jasný signál aj o stave podvozku vozidla. Geometria prednej a zadnej nápravy spôsobuje nerovnomerné opotrebovanie pneumatík, zhoršenie jazdných vlastností, zhoršenú ovládateľnosť vozidla, ktorá sa môže prejaviť v kritickom momente a dokonca aj zvýšenú spotrebu.

Pri súčasnom stave ciest počas zimy naozaj postačuje, že prejdete po niekoľkých hlbších výtlkoch, sem-tam narazíte na obrubník a už sa začne prejavovať geometria vozidla a vy začínate cítiť horšie jazdné vlastnosti vášho miláčika.

Ak sa vám niečo nepozdáva a stále máte pocit neistoty, ponúkame vám premeranie geometrie prístrojom CORGHI EXACT700 s nastavením nápravy vrátane kontroly dielov podvozku a pneumatík.

Servisná kontrola

 

zahŕňa: vizuálnu kontrolu brzdového systému, podvozku, výfuku, stavu kvapalín, stavu pneumatík 

Vypisuje Vaše vozidlo na prístrojovej doske nejakú chybu? Skontrolujeme ju najmodernejšou autodiagnostikou BOSCH KTS